Bett Bohemia Beauty Fly

 

Speciální výstava psů Kladno 11.8.2012:  Velmi nadějná 3

Mezinárodní výstava psů INTERDOG BOHEMIA Mladá Boleslav 21.7.2013:  Výborná 1, CAC

 
 

Narozena 2.2.2012, datum bonitace: 15.7.2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bett k nám přišla letos z chovatelské stanice Angel Navajo od paní chovatelky Petry Kristové. Bett alias Bětka je krásná fenka, dobře stavěná 27/36 cm, s velmi hustou sněhově bílou srstí a výborným pigmentem.  Z očí jí neteče, nedělají se jí rezavé skvrny. 

Bětka je nenáročná fenka, vděčná za všechno. Je velmi temperamentní, veselá, hravá, přítulná a hodně mazlivá. Už podle fotek je zřejmé, že je to čertík jak se patří. Nenechá doma ani jednu hračku na pokoji, pokud má hračka nějaké pískátko, tak musí prostě ven. Miluje procházky, hrátky a dovádění na zahradě s ostatními fenkami, ale musíme dávat pozor, protože je z našich fenek největší, tak působí mezi nimi jako malý buldozer, který by je raz dva převálcoval. Bětka zbožňuje vodu. Při procházce nenechá žádný potok na pokoji a do bazénu by skočila bez váhání. Je to náš malý lední medvídek, který je pořád s námi. Skočí do klína, packy a hlavu nám dá na ramena, kouká do očí a chce se mazlit. Při nejmenším musí ležet aspoň pod nohama, takže nejde kolikrát ani vstanout. Prostě se na nás přilepí a hotovo. 

Moc děkuji paní Kristové, že nám Bětku přenechala.

 

Otec: Regina Bichon Born To Be Wild (www.bichon-frise.wbs.cz), Český šampion, Šampion Gibraltaru, Řecka, VDH, Klubový šampion a Grand champ. ČR

Matka: Beauty Bohemia Kasai (www.bohemiakasai.estranky.cz)Grand champ. ČR, Český šampion.

 

Rodokmen

 

Fotogalerie: Bett